Змиевская районная Федерация Военно-спортивных многоборий 'Воин'

 

Что такое Военно-спортивные многобория?
 

громадська організація

Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств (ВФВСБ)


Ми за здоровий спосіб життя!

Громадська організація "Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств" (ВФВСБ) створена 8 лютого 2000 року на базі Федерації військово-прикладного спорту Харківської області (зареєстрована 31.01.1997).

08.10.2010 року ВФВСБ наказом № 3531 Міністерства України у справах молоді, сім'ї та спорту присвоєно статус «Національної». В подальшому статус «Національної» був продовжений згідно наказу Міністерства молоді та спорту України №2385 від 18.07.2014 року.

У 2005 році «ВФВСБ» стала одним із засновників Міжнародного Союзу громадських організацій «Розвитку військово - спортивних багатоборств»,   президентом  якого   став Зайцев С.В.(Засновник бойового багатоборства, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, чорний пояс 10 дан, майстер спорту), першим віце-президентом став Федорцов О.П. - Засновник бойового багатоборства, суддя міжнародної категорії, чорний пояс 8 дан.

В 2017 році міжнародна федерація була перейменована на "Громадська асоціація "Міжнародна організація Військово-спортивних багатоборств""

Основна мета діяльності організації – задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів членів Організації та сприяння розвитку військово-спортивних багатоборств на території України, підвищенню ролі цього виду спорту у всебічному і гармонійному розвитку особистості, зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя. Військово-патріотичне виховання дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя і сприяння підготовці молоді до служби у лавах Збройних Сил України.

В даний час ВФВСБ має свої структурні підрозділи в 17 областях України.

ВФВСБ культивує такі напрямки як: 
Бойове двоборство 
Військово-прикладне семиборство

«Бойове двоборствo» - є прикладним видом спорту і включає в себе наступні розділи: 
Всестильової бій, володіння прийомами за допомогою ударної і кидкової техніки з використанням елементів боротьби, боксу та східних єдиноборств (карате та ін.). 
Стрільба

Всестильової бій - раціональне поєднання ударів руками, ногами, ліктями, колінами, боротьби (кидки, больові і задушливі прийоми)

Військово-прикладне семиборствo в себе включає наступні види спорту: 
- плавання 50 метрів 
- стрільба 
- біг на 100 та 3000 м 
- підтягування на перекладені 
- подолання смуги перешкод 
- метання імітаційних гранат.

Спортсмени, які займаються цим видом спорту, мають можливість брати участь: 
- У технічній поясовій атестації згідно положення відповідної міжнародної організаціїї 
- У районних, обласних, національних, міжнародних змаганнях та отримувати відповідні спортивні розряди і звання 
- У літніх спортивних таборах 
- У військово-патріотичних заходах 

Правила спортивних змагань з військово-спортивних багатоборств затверджені Наказом від 22.04.2014 № 1283 Міністерства молоді та спорту України. В 2019 році у Правила були внесені зміни згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту України № 1846 від 15.04.2019

Поточна редакція Правил спортивних змагань з ВСБ доступна на сайті Верховної ради України.

Спортивні звання та розряди з військово-спортивних багатоборств присвоюються відповідно до Наказу №1305 Міністерства молоді та спорту України від 24.04.14 "Про затвердження Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту"

 

 

Громадська організація "Зміївська районна федерація військово-спортивних багатоборств "Воїн" була заснована у 2014 році. Засновником став Каут Роман Сергійович - Майстер Спорту України міжнародного класу, Чемпіон Світу, Суддя національної категорії, Чорний пояс V дан.Обновлен 07 сен 2019. Создан 30 мар 2015